Skuwanie i zrywanie żywicy, klejów i innych powłok

Wykonujemy skuwanie różnego rodzaju powłok podłogowych – skuwanie posadki epoksydowej, żywic pouliretanowych, zrywanie kleju po zerwaniu płytek, wykładzin dywanowych czy wykładzin elastycznych. Przygotowujemy tym samym posadzkę betonową do położenia nowego wykończenia – żywicy, wykładziny, drewna czy jakiejkolwiek innej podłogi.

Z powodzeniem zerwiemy wszystkie wymienione wyżej powłoki z wylewek betonowych, z posadzek kamiennych i lastryko. Zrywanie kleju czy zrywanie posadzki epoksydowej jest zadaniem trudnym bez odpowiedniego sprzętu i narzędzi. Posiadamy sprzęt, które radzi sobie z takimi zadaniami bez trudu.

Po naszych pracach wylewka betonowa jest gotowa do położenia na niej nowej posadzki – można zarówno położyć posadzkę żywiczną, jak i klej pod różnego rodzaju materiały, ponieważ posadzka jest bardzo zgrubnie szlifowana, przez co jest bardzo chłonna i ma dobrą przyczepność dla wszelkiego rodzajów żywic, klejów i warstw szczepnych. W większości przypadków nie ma konieczności frezowania betonu przez wylaniem nowej posadzki żywicznej.